mene zanima zašto on onije bio najbogatiji čovjek na svijetu - svaki komp ima miša!! kak nije uspio taj patnet staviti pod svoje ima i brati lovu na svaki proizvedeni miš????
ma
mačupiču
4.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
se ti salis?
GoldenJαck
4.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
istekao mu je patent 1987 i nije ga "obnovio", nakon toga se pocelo masovno upotrebljavat, no eto sreca mu nije bila nesto
se
seoskitajkun
4.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
nije sve u novcu..novca dođe i ode, a on je zauvijek izumitelj miša, i autor majke svih demonstracija
Dk
Deaktivirani korisnik
4.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
e pa da nije bilo ovog članka ja nikad nebi znao tko je taj tip---za razliku od njega uvijek ću znati tko je Alfred Nobel - kužite poantu????
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .