Victor Font je iduci predsjednik Barcelone. Zapravo jedini od kandidata koji ima dva zrna mozga. Kakav Neymar? Samo bi zacepio razvoj Ansu Fatija. Spominje se dovodjenje Mbappea ili Halanda. Haland ovoj Barci treba kao voda beduinu.
ge
gentblaugara
27.11.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
A Laporta? Čovjek je tvorac Ronaldinhove Barce i onda poslije toga i one Pepove. Dokazao da zna izvući klub iz teške situacije.
MaliCrniOdIvanaSam
27.11.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Nece Laporta odnijeti, nema nikakve sanse, vidjet ces, Font nosi izbore bez ikakvih problema.
ge
gentblaugara
27.11.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Ma znam da je Font favorit samo kažem da ima i Laporta nešto u glavi. Samo mu je kampanja nikakva.
lopovi od 1902
27.11.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Laporta je i obecao halanda... i tvorac ronaldhinove barcelone je sandro rosell... ne laporta...
ge
gentblaugara
27.11.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
O čemu ti pričaš? Rosell je ustvari želio dovesti Beckhama u Barcelonu umjesto Ronaldinha
lopovi od 1902
27.11.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Ne lupetaj, laporta i cruyyf su htjeli dovesti aimara , a rosell ronaldhina... pa je laporta htio dovesti bechema radi marketinga... sto je nuzno trebalo nakon
gasparta... nakraju je sve super ispalo posto je bechem osao u rm, a barcelona uz pomoc rosella i nikea ronaldhina...
Prikaži još ↓
NW
NWO1993
27.11.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
decki nije Barca birala izmedju Beckhama i R10 vec je Real birao. Real nije htjeo tada Ronaldinha radi izgleda. Uzeli su Beckhama i onda se tek javila Barca jel
su cekali sta ce Real napravit iz razloga jel Barca nije mogla konkurirati Realu u finacijskom smislu tako da je Real imao prvi pick
Prikaži još ↓
MaliCrniOdIvanaSam
27.11.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Laporta koliko god dobrog da je ucinio, njegov kraj mi ga je smucio. Radije netko novi, svidja mi se ovaj Font, realistican je.
SB
Space Burek
7.12.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Treba im netko tko ce potjerat Piquea, Busquetsa i Roberta. Pocistili su sredinu terena a sada jos treba srediti tu jadnu obranu koja nikada nije bila gora.
lopovi od 1902
8.12.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
A di ces ih potjerati kad imaju ogromne ugovore jos par godina... jedino da ih isplatis i pozdravis... tko ce njih uzeti ???
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .