Cacicu se prvo trebaju javno ispricati pa ga tek onda lijepo zamoliti da preuzme Dinamo i pokusa ga vratiti na stare staze gdje ga je i ostavio kada je dobio otkaz sa 7 bodova prednosti ispred Hajduka, nakon odlaska Cacica je nestao nogomet u Maksimiri.,, znaci Dinamo se treba iskreno ispricati Cacicu
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .