rugali bi se sa svima.. a cak bi i ameri imali problem.
Dk
Deaktivirani korisnik
28.8.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
A realno nebi. Mozda kad bi igrala nasa najbolja petorka, a njima falilo 10 najboljih. Bili bi sigurni drugi al prvi tesko.
Hr
HrvojeLivnjak
29.8.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
A ne znam bas :), ekipa odavde plus dosta drugih igraca tipa Babo, pa Bogdanovic su u svojim ekipama jedni od vaznijih igraca. A o ovima ovdje da ne pricam. U s
vakom slucaju bio bi brutalan roster :D
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .