Balkanci glupost šta mi imamo sa balkanom mi smo u EU. to što neki glupani pišu ili pričaju ebo vas balkan.Sport je sport imao sam prilike nažalost biti u JNA srbi i Slovenci bi nas pojeli da mogu onda su pokazivali 3 prsta slovenci nisu podnosili Jugoslaviju tj. samo mi slovenci mi slovenci. NAŠI IGRAČI TJ. OPĆENITO SPORTAŠI SU IGRALI SVOJE Sportove i nitko ih nije naučio šta su i koga predstavljaju.Naivni i glupi slikali se pa šta neće odmah širiti bratstvo i jedinstvo.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .