Uzimaju svim ljudima koji rade kroz poreze, prireze, parafiskalne namete, pdv……i onda sebi dijele koliko žele. Baš neki super sistem
Državni_neprijatelj
26.11.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
Sada tek vidim tvoj komentar, nisam trebao svoj ni pisati.
is
istinabolibitange
26.11.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
tako je da
Sv
Svečenik
26.11.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
TVP,potpuno si upravu ali većina to nekuži,ustvari da naš novac uzimaju i zato nama ostalima mrvice,samo podržavajte profače,zdravstvo itd.
j2
jarac_26
26.11.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
pa i komunjare su bili humaniji.
Propovjednik x
27.11.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
Kakve proklete božićnice. To treba ukinuti. Božić je poganski praznik. Čista poganština
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .