Ajmo roditelji sada mi nastupamo,oduprimo se ovim neradnicima!!!
Moja dj.idu u skolu do 15.6...dovidenja!!
Dk
Deaktivirani korisnik
6.12.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Jak na rjecima a
mu
muskarcina
6.12.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Ne masna,nisam na rijecima nego zasto bih vasa prava se lomila preko nase dj.
Pa ja idem ms more evo recimo 20.6.
mu
muskarcina
6.12.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Sta niste strajkali u 7mj.uzeli transparente i na trg...e malo sutra
Dk
Deaktivirani korisnik
6.12.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Ma djeca moraju nadoknaditi gradivo. Ne piši gluposti
Dk
Deaktivirani korisnik
6.12.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Ja radim u proizvodnji kuzis, mos bqcat bombe kolko os da neces slat djecu u skolu kad ces i slat i toj to
Dk
Deaktivirani korisnik
6.12.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Ko ti brani kad ces na more mos i sutra odma
Me
Mentalist15
6.12.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Ako djetetu ostane koja jedinica, nemoj ga slučajno slati u školu nakon 15.6. 😂😂😂😂
Dk
Deaktivirani korisnik
6.12.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Pazi samo da i ti ne ideš sa njima u školu pola ljeta.
pn
ptica neznalica
6.12.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Tko želi da mu dijete stekne znanje, borit će se za nadoknadu. Nije mi samo jasno zašto se dio nadoknade ne odradi subotom. Ni ja nisam za produžetak školske go
dine.
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
6.12.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Mogao sam si i misliti da je more razlog. Tipično hrvatski
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .