Djeca nisu kriva ali razrednica nam reklaa da neće dobiti svjedodžbe dok sve ne završe
Ev
Evergreen.
6.12.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Rođeni ucjenjivači
Judita👥
6.12.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Pa da kao da su djeca kriva ali moš se fućkati
Dk
Deaktivirani korisnik
6.12.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Super.. što znači dok sve ne završe? Ako dijete piše sve testove i sve odgovara - ispunilo je uvjete za zaključivanje ocjene. Zadnji tjedan bi ionako trebao bit
i za odgovaranje onih koji popravljaju ocjene (na pozitivnu ili veću), a ostali već polako 'lape.. e sada, ako budu nekorektni i zadnji ispit stave 23.6. (između 2 praznika), onda su stvarno, ono, nemam riječi..
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .