e loDo sada sam više puta reagirao na odvijanje meni inače omiljenog kviza "Potjera". Sinoć, lovkinja je bila Morana, jasno je bila vidljiva prodicenta i režije
da Morana MORA pobijediti, jer je bilo previše novca u igri. Odvrtite snimku Moranina odgovaranja na pita u završnoj potjeri, pa ćete vidjeti najmanje 5 banalnih osnovnoškolskih pitanja (plosnata boca za piće = pljoska!). Ako lovci nisu u stanju odgovarati na teža pitanja, ako im se pitanja, naravno u vezi s novcem koji je u pitanju, onda neka se ostave tog posla. već sam reagirao u tom smislu: pitanja se i kriznom stanju "kuhaju" Morani i Kotigi, a Kreši i Vukorepi to nije potrebno. oni dostojanstveno podnose poraze kad i bude, doduše to je rijetko i zato ih cijenim. Kotiga je postao TV klaun, a Morana bi trebala malo uzeti u ruke literaturu i ne oslanjati se na nekadašnja znanja. kotiga je ionako na izlazu "Potjere" jer se posvetio svom kvazipozivu "influencera" štogod to značilo. Kad se taj moj osvrt zaključi sa nazočnošću egomanijaka Joška koji nastoji u svakoj emisiji biti pametniji od svakog lovca i u centru pozornosti, dobijete sliku nekakve buduće "Potjere": netko skromniji i manje narcisoidan od Joška kao voditelja, Kotiga i Morana na izlazu iz "Potjere" uz angažman mladih i neopterećenih znalaca. Ne znam pravila licence "Potjere", ali objektivno bi bilo, da i lovac i ekipa dobivaju ista pitanja (uz obvezno audioodvajanje, što je već jednom bilo primijenjeno u našim kvizovima) .
Prikaži još ↓
redikul5
28.4.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Ne gledam vise ovu prevaru od emisije
st
staritamburaš
28.4.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Nastavak: u tom bi se slučaju jasno vidjelo tko je koliki znalac, ali bi se i izbjeglo i pogodovanje lovcima, pogotovo kod većih iznosa. Pitanje je samo, ono št
o nas u Hrvatskoj muči, gdje je tu HRT i njihova zarada, što graniči sa mnogo pravnih pitanja.
Prikaži još ↓
OG
OKUJE GUBEC
28.4.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Trebala im je Morana pustiti! Šteta toliko novaca izgubiti!
cj
cjepivonepostoji
28.4.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Osobno sam se previše puta iznenadio da većina hrvata nema pojma na ovo pitanje: Pogotovo "gastarbajteri"!.....Ako su splićani dalmatinci, osjećani slavonci, ko
privničani podravci, što su zagrepčani ???.....Vjerovali ili ne: Skoro 90% POJMA NEMAJU! Ne znaju gdje zemljopisno spada glavni grad Hrvatske? Koja s r a m o t a !!!!!!!!!!
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .