Obavijesti
komentari
NOVA PREPORUKA EMA: Booster treba primiti već tri mjeseca nakon cijepljenja
Piše HINA,
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Dk
U čitavoj Europi dva put cijepili i do 80% odraslog stanovništva a karta tamo crvena da ne može crvenije, idući korak je crno. I sad dve runde cijepljenja nisu imale apsolutno nikakvog efekta pa sad treba još jedna. Einstein je rekao da je luđak onaj šta ponavlj istu radnju i očekuje drugačiji rezultat!
Mo
Aha, malo si pogledaj statistiku pozitivnih, hospitaliziranih i umrlih. Hospitalizirani i umrli su 85% necijepljeni. Cjepivo radi ono kaj treba raditi. I da, vi Prikaži još ↓
Čg
Problem je što tih 80% ljudi nije cijepljeno cijepivom nego otrovima koji ne zaustavljaju virus još ga i šire sa potvrdama...
Dk
I 90% stariji od 70 godina s x drugih akutnih i kroničnih bolesti i još dodatnih infekcija. Daj mi nemoj s glupostima kaj pričaju Beroš i Capak da zadaća cjepiv Prikaži još ↓
Mo
KoristNick zašto nigdje na internetu nema nikakvih članaka ni podataka o tih tvojih 7 cijepljenih umrlih od covida u istoj kući? Možda jer si to upravo izmisli Prikaži još ↓
Dk
Izguglaj "Seven residents Belgium die Covid-19" pa da vidiš. Sve što pročitaš na ovom šrot portalu ima pretpostavku neistinitosti, sve je laž dok se ne dokaže d Prikaži još ↓
Mo
KoristNick negacija se ne dokazuje. Pretpostavka je majka svih zajeb@. U slučaju članaka o covidu nije bitno što piše nego tko piše, a u slučaju tog tvog "člank Prikaži još ↓
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .