Bez obzira di je ko na tablici i bodovnu razliku El klasiko je bia i ostat će najveći derbi na svitu! Šteta što Benz ne igra, bez njega smo 30 posto slabiji ali i dalje mislim da smo favoriti u ovoj utakmici ali i Barca je u dobroj formi u zadnje vrime i bit će zanimljivo. Hala Madrid 🤍🤍
be
bedak11
20.3.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
'smo'
Mm88
20.3.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Zašto Benzema neće igrati?
Madridista2121
20.3.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Ozlijedio se na prošloj utakmici
Le...Go...RI
20.3.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
"Šteta što Benz ne igra, bez njega smo 30 posto slabiji..." ...jesi to ti Modriću?
Madridista2121
20.3.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Jesam
AL
ALLinONE!!
20.3.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Ne to je Dirk
Madridista2121
20.3.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
A ti si slično tome, samo umisto "r" ubaci "c" 🥴😂
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .