Ferenčina, mi Koprivničanci te volimo, ali, volio bih objašnjenje, po kojim to kriterijima Šime Vrsaljko zaslužuje poziv, a ne recimo jedan Ibriks iz Osijeka, Pivarić, a ne recimo tvoj Alen Maras, koji je dva puta bolji bek nego Pivarić. Vugrinec je zaslužio poziv, ali odobravam da ga se izostavi i da se zovu mlađi igrači, oni koji će danas sutra biti nositelji reprezentacije. Gdje je Sandi Križman iz Pule, gdje je Abudrahimi iz Zagreba. Roy, mislio sam da si faca.
fizzo
5.11.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
hahhahahahhahahahahha ti si stvarno povjeroval da je on izabriral igrače!
BrunoK1993
5.11.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
Gdje je Giga Vuković???
hf
higlander from Capronca
5.11.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
Intervencije u spisak igrača je ipak imao, i to je evidentno i to zna se od koga, pobratima i bratskog kluba iz Zagreba, ne želim mu spomenut ime, a pred kojim
do sada gotovo uredno sve generacije Slavena skinu gaće-
Prikaži još ↓
to
torca1950
5.11.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
meni je isto čudno da se nije zvao Abdurahimi koji stvarno ima nešto i dobar je igrač..također mislim da je poziv zaslužio i goran milović koji je odličan stope
r..nema ni Belle-a..po meni glup sastav
Prikaži još ↓
anetisi
5.11.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
pa šta će zvati bellea ili vukovića?šta će štimcu da provjerava kvalitetu igrača koji nikad neće moći igrati za reprezentaciju?jer tako je mogao onda zvati i ib
aneza,alispahića,tonela itd itd
Prikaži još ↓
hf
higlander from Capronca
5.11.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
I točno BrunoK1993, ako se bira selekcija HNL-a onda su poziv zaslužili i zaslužni strani igrači, a Giga Vuković bi bio među prvima koji bi poziv zaslužio, Vrša
jević također koji je avion za Vrsaljka, bar ovakvog Vrsaljka kakvog danas gledamo, nesigurnog, uplašenog. I slažem, Milović je zaslužio poziv.
Prikaži još ↓
t1
torca-1950
5.11.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
vršajević nastupa za BIH i oni igraju protiv alžira
hf
higlander from Capronca
5.11.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
Kako mi dinamovci trpaju negativne ocjene na komentar, haha
s9
slavonac 91
5.11.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
neznam zasto bi ti dinamovci lupali minuse..ja sam prvi koji ću reci da je pivarić truba,potpuno se slažem za marasa..
volim_dinamo_široki_brijeg
5.11.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
A šta su ti Vuković i Avdija Vrsajevic neki Hrvati??Ili su to Hajdukovi srbi i crnogorci???Ovo je prilika za mlade Hrvate da dokazu da su za reprezentaciju a ne
za Hajdukove nade Srbe i Crnogorce...
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .