eto ako nisu navijaci onda su igraci hajduka…. u svakom slucaju hajdukovci.
KešićIsBack
8.4.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
zato svugdje treba za njih napraviti kavez kao na Rujevici za sve što je divlje potreban je kavez ..točka
da
dage
8.4.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Da, navijači HAjduka su bili u kavezu pa nisu mogli ništa bacati i zato se za incident morao pobrinuti netko od igraća. Kako bi to bilo da utakmica HAjduka prođ
e bez da naprave incident. Pa to je jedino u čemu su prvaci, nemojmo im i to uzeti!
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .