Da sam profi nogometaš nikada ne bi stao pred navijače da me postrojavaju!Ako ekipa igra loše izvoli podržat ili ne podržat njihova stvar,al da me netko postrojava nikada!!Šta sebi igrači dopuštaju!!Užas!!
Da
DarioDario11
6.4.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Bome da, onom tko te plaća polazes račune a njih izbor je doći platiti ulaznicu i gledati te ili zaobići stadion..
mr
mrkelaoooo
7.4.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Zato ti ne igraš nogomet,a ako bi se pravio pametan dočekao bi te razbijeni auto,tako da ne pametuješ previše
de
delta1987
7.4.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
KOHORTA JE KRIMINALNA BANDA KOJOJ NETREBA POLAGATI RACUNE!! Tim divljacima koji samo blate klub tokom utakmice treba zabraniti dolazak na stadion. U zadnjih 10
kola konstantno javno vrijedzaju klub tokom utakmice umjesto da navijaju i podrzavaju igrace, A onda se cude kako decki lose igraju. Pa normalno je da igracima padne moral tokom utakmice kad stalno slusaju "uprava odlazi" Jakih li navijaca koji su u zadnjih 3 god. gostali klub skoro 1mil. eura radi nereda..Svaka im cast...
Prikaži još ↓
Da
DarioDario11
7.4.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Pa kolike samo klubovi plaćaju kazne radi njih, dinamo, hajduk?? Ajde palis baklje ali ne ubacuj na teren!! Klubovi bi se u tome slucaju trebali ograditi od nav
ijača! Pa nek onda policija to rijesava, klub kome se plati organizacija nek snosi troskove
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .