Meni je jedan od najjačih psihijatara u Hrvatskoj, a i šire rekao da ta spolna disforija postoji odavno, samo da je jako, jako rijetka. Ovi kaj tak masovno mije njaju spol da imaju nekakve depresivno-anksiozne poremećaje i da ne bi trebali dozvoljavati tako masovno svi da mijenjaju spol, jer time se ne rješava problem!
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .