Zamislite, prije 40 godina vikendicu na moru si je mogao priuštiti svaki radnik kamenskog, končara, varteksa... Danas samo elita. Radniku preostaju ovakvi članci. Druže tito, zašto si nas ostavio?!
domba18
5.7.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Gdje su onda te puste vikendice , stanovi i ostalo ?
Dk
Deaktivirani korisnik
5.7.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Onda pretpostavljam da si i ti kupio vikendicu za vrijeme tita?????
netko iz 2 mase
5.7.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
di su??? Pa ima kolko oćeš, a da se ne govori kolko je ljudi dobilo stanove nisu dizali kredite...tako domba ne kaki kad neznaš
BC
Baboon_Cro
5.7.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
hm, znam jedino par ljudi koji su bili direktori nekih firmi ili članovi komiteta koji su imali vikendice, a bome nijednog radnika Đure Đakovića
domba18
5.7.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
@Baboon_Cro Čudno niti ja ne znam nikoga 😅
Pu
Puki260
5.7.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Al ga serete, pola vas je tek onda bilo rođeno , možda , i moglo se
PV
Pero Vetrenjača
5.7.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Daj ne laži, moji roditelji ni njihovi roditelji si nisu mogli i nisu si priuštiti vikendicu na moru.
Dk
Deaktivirani korisnik
5.7.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Nije baš svaki ali da je bilo bolje nego sada je..
PV
Pero Vetrenjača
5.7.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Kak je to točno bilo bolje? Moji roditelji si nisu mogli ali zato ja jesam i to samo vlastitim radom.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .