Ovi domoljubi su mi najjači.Ako ste tako veliki i volite domovinu svojih predaka i kunete se u nju,jer su svi mahom uz domoljublje i veliki vijernici onda prvo nauči JEZIK I PISMO ZEMLJE SVOJIH PREDAKA,JER TAKO SE VOLI SVOJA DOMOVINA A ONDA SE VRATITE,ŽIVITE,RADITE I PLAČAJTE POREZE VI VELIKI DOMOLJUBI.
Čo
Čobani
23.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Ne zazivaj vraga! Ne dao bog da se ta bagra iz dijaspore ikad vrati! Ne možemo se rješiti ove gamadi novopečenih tzv "rvata" koji se tu dotepli iz okolnih kamen
jara i kojekakvih jazbina i kojima je kradezeovski zločinac dao dvojna državljanstva. Fuj!
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .