Zagreb-centar države koja se dijeli na 12 siromašnih okruga nad kojima vlada i zato je on najbitniji.
Siromašni okruzi ako i stradaju neće sirotinja ni osjetiti da je što izgubila.
mt
mi-to2024
18:59
Uređivanje komentaraOdustani
da, pisat ce o mjestu u Lici jer 2 medvjeda i 3 vuka citaju 24 sata
AL
ALLinONE!!!
20:33
Uređivanje komentaraOdustani
Najveća sirotinja u državi živi u Zagrebu
An
AndrejKleptomanićDalmatinski
20:46
Uređivanje komentaraOdustani
A očito je bitna ercegovačko naselje samo.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .