glavna urednica radija kaže da su oni jedna ozbiljna stanica i onda izjavi da njihov studio uopće nema mikrofon?! kakva je to radio stanica bez mikrofona?
no sleep
24.3.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
o 20 minuta dobri su,ja nakon 9 minuta spavam ko lav:)
Snygging
24.3.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Ebi ga desi se... ostane upaljen mikrofon kojeg "nema u studiju";-)) pa se neko urdnici "ubaci u frekvenciju"... Ta "tehnika" ti je čudo Božije;-)
F***** Noob
24.3.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Di je snimka ? :P da i mi ostali čujemo
volim hrvatsku
24.3.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Već po tome što je trajalo 20 minuta je jasno da je to bila patka
Pametna ovca
24.3.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Hehehehe,vozači se okupili i slušali performans,a nakon toga krenulo masovno šamaranje majmuna.
yocko
24.3.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Bolje da su se sexali, nego da su se tukli.
pr
prestige1
24.3.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
blago kragujevcu!
co
comby1
24.3.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
ova urednica nema pojma umjesto da iskoristi priliku i da potraži navodne uljeze koji su joj upali u eter,i da ih angažira subotom da joj dižu slušanost ona tak
o. Vjerujem da će se mnogi u kragujevcu ponadati da u subotu slušaju nastavak.
Prikaži još ↓
Ive mala
24.3.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Ljudi se malo opustili na opće veselje slušatelja.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .