Garcia pogriješio, trener Rijeke odlično iskoristio. Odavno nisam vidio neku ekipu koja te tako lako kazni kad izgubiš loptu na 30ak metara od svog gola.
Ri-Fiume‐Hr
22.11.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
stvarno smo dobro odigrali a vi kao da niste došli na tekmu
No
Nogalo1234
22.11.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Mi? Ako odajem dojam da sam navijač Hajduka nešto krivo radim... 😄
Ri-Fiume‐Hr
22.11.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
pa nekako si mi se učinio hajdukovcom...sori ako te uvrijedio
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .