Obavijesti
komentari
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Dk
Ma nije problem kad nas ajduk pobjedi 1:0 jedva sa svojom najjacom postavom i igrom, jer dinamo je ove sezone dosta lose krenuo, da su puno bolji utrpali bi barem 3-4 komada, a ovako su se pokazali takodjer slabim klubom koji ne mogu nakantat dosta los dinamo. Dinamo da je malo bolji bio, pobjedio bi barem 2,3:0 ovaj ajduk sa ovakvom igrom. Ajduk jako los, ali ih sreca prati. Veceras nešto malo bolji sa 3 boda vise ali nista to nije . Rijeka je za petama a ni dinamo nije predaleko a preko 20 tekmi do kraja.
Dk
Bu se sve vidlo....
Dk
Mislis ka i svake sezone ili?
Dk
Mislim da će razlika samo rasti
Dk
Pa mozda i bude rasla zbog LP i manjka snage i bez 5 kljucnih igraca dinama, moguce da bude rasla, ali 7 bodova je nista zaostatka a jos 20 utakmica ima do kraj Prikaži još ↓
Dk
Hahahaha ajd da i to vidimo
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .