Ma nije problem kad nas ajduk pobjedi 1:0 jedva sa svojom najjacom postavom i igrom, jer dinamo je ove sezone dosta lose krenuo, da su puno bolji utrpali bi barem 3-4 komada, a ovako su se pokazali takodjer slabim klubom koji ne mogu nakantat dosta los dinamo. Dinamo da je malo bolji bio, pobjedio bi barem 2,3:0 ovaj ajduk sa ovakvom igrom. Ajduk jako los, ali ih sreca prati. Veceras nešto malo bolji sa 3 boda vise ali nista to nije . Rijeka je za petama a ni dinamo nije predaleko a preko 20 tekmi do kraja.
Dk
Deaktivirani korisnik
2.12.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Bu se sve vidlo....
Dk
Deaktivirani korisnik
4.12.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Mislis ka i svake sezone ili?
Dk
Deaktivirani korisnik
4.12.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Mislim da će razlika samo rasti
Dk
Deaktivirani korisnik
6.12.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Pa mozda i bude rasla zbog LP i manjka snage i bez 5 kljucnih igraca dinama, moguce da bude rasla, ali 7 bodova je nista zaostatka a jos 20 utakmica ima do kraj
a. Slicna scena je bila prosle sezone, gdje je dinamo bio u zaostatku, pa na kraju se popeo na prvo mjesto. Hajduk je tad bio takodjer dobar, gdje su mu se srozale 3-4 izgubljene tekme i tu je zapeo, sto ne znaci da ni sada to nije moguce, kao ni dinamu svakako. Ali sve u svemu, sto god bilo, pa da i ajduk osvoji, neka se dogodi i to čudo nakon silnih godina pa da i ajduk vidimo u Europi na golijadi.. 😂
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .