Na milan channelu su objavili da je posao gotov i da ce uscoro biti sluzbeno objavljeno na milanovoj stranici. Sutra ujutro u 8 mu je lijecnicki pregled tako da ce vec veceras doci u milano avionom. Dobio je ugovor do 2017 godine. Sad se samo nadam da ce kao navijac milana casno braniti boje svoga kluba i da je svu svoju neozbiljnost ostavio u manchesteru. Forza Baloooo!!!
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .