Avion koji padne, pri brzini od npr. 100 km/h, u vodu prođe jednako kao i automobil koji istom brzinom udari u betonski zid. Mlažnjak ide brzinom od 900+ km/h i pri udaru u ocean s obzirom na brzinu i konstrukciju se raspada i brzo potone. Ako je udarac bio jači, tada nije nikakvo čudo što su svi uređaji za "may-day" signal zakazali, a kad se uzme u obzir da je pao u indijski ocean koji pokriva petinu zemljine površine (ima preko 73 milijuna kvadratnih km) šanse su teške da će ga se tako lako naći. Svi bi voljeli da su oni negdje sletili i da su živi, ali nažalost, ništa od toga. Žao mi je najviše rodbine jer je najgore kad si u neizvjesnosti.
Ba
BanaSplit
8.3.2015.
Odustani
Prekid komunikacije te poslije toga lete jedan sat u drugom smjeru ma daj
Mi
MihovilMraz
8.3.2015.
Odustani
Mišljenja se razlikuju. I u svakoj teoriji zavjera uvijek postoji barem 4 moguće teorije raspleta događaja. Sa znanstvene strane ovu je najlakše prihvatiti i sh
vatiti. Pobit 200 ljudi i riješit ih se jednako brzo je riskantno i ostavlja tragove, koliko god precizan bio. Putnici su vjerojatno bili vezani, i to je razlog zašto nisu isplivali na površinu. Ostaje jedino pitanje, što nije razjašnjeno do kraja, zašto se avion srušio?
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .