Tovarija se ponadala da nećemo odigrati heheh, kakvo piša*je po tovarcekima! Sretno nasima i da se čuvaju, jer čim čujem riječ Egipat odma mi je u mislima Tomislav Salopek.
De
Dunning-Krugerov efekt
13.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Mi dalmatinci smo veći hrvati od vas gore, sve njemci i ugari.
gd
glupi dalmoš
13.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
mislim na nas južne purgere iz splita
gd
glupi dalmoš
13.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
jer sam splićanin
gd
glupi dalmoš
13.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
iz splita kao i svi
gd
glupi dalmoš
13.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
To šaljemo mi južnjaci, a zimi ih šaljemo purgerima
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .