Neznam samo otkuda im ideja ići na bliski istok za vrijeme Ramadana, još nisu naučili da ovdje sve staje i otkazuje se, bez obzira šta je riječ o UAE, i onda odu u Egipat koji je opet muslimanski i pravoslavni, mogli su lijepo razveseliti naš narod pa jednu tekmu protiv Dinama, Hajduka i Rijeke, Osijeka.......ujedno se vidi ima li koji igrač iz hnl da je dobar i vrijedan pažnje, i još uštede novac
SB
Space Burek
13.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Idu tamo gdje mogu više zaraditi ali nema smisla igrati protiv naših klubova jer su preslabi ali mogli su barem jednu utakmicu odraditi kod nas makar i protiv S
an Marina.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .