Znači Joshua se može boriti sa kime hoće i kada hoće, bez obzira i kada gubi, a ovi ostali smrde ili što? Cirkus ste napravili od nekada cijenjenog sporta
be
bedak11
11.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Zasluzio je joshua
Mt
Motkic tvrdko
11.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Je da, ipak je on Engleski princ, a ovi ostali su sirotinja
be
bedak11
11.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Nema veze sa tim, nego sa postignucima
Mt
Motkic tvrdko
11.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Pa kako će netko drugi nešto postići ako mu ne daš priliku da se bori
be
bedak11
11.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Izazvao ga je dobar mladi borac koji se vec borio za titulu da se bore sad u petak, pa se vise nikad nije culo od hrgovica. Bas je slucajno ostao bez interneta
na mjesec dana. To ga sabotira hrvatski telekom sigurno.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .