Obavijesti
komentari
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Zg
bas divno...jos par nepalaca,egipcanin i afganistanac pa ce nam repka izgledat ko francuska
ki
bar je rodjen u Hr za razliku od pola nasih reprezentativaca koji nisu ni znali za Hr do svoje 13-14 godine
bm
jesi kreten,ima porjeklo Hrvatsko, rodio se u Hrvatskoj,majka Hrvatica...ne seri kretencino
ma
Još da neka TV kuća ima prijenos, eh.....
zj
Bio bi ti sretan da imaš sve koje si nabrojio i osvojiš Svjetsko zlato😊
Zg
belgian tupane,nisam rasist,ali nisam ni daltonist..eto ti si ga uzmi kuci posto je Hrvat
Z8
Nisi daltonist ali nisi ni bistar.
Kawasaki CH
Ako budu igrali cisto Hrvati bez dijaspore,ondace igrat u rangu Kosova,Srbije.Rumunije itd tj nikad.
Rajko Mrkela
Papane, pa Hrvat je Hrvat, bio on rođen u Zagrebu, Ljubuškom, Münchenu ili Sidneyu. -Zar je moguće da si toliki tutlek? 🙄
va
Kućni odgoj, moral, inteligencija 0 bodova. Sigurno si ponosan što ostavljaš sluzav trag za sobom.
ki
Rajko Mrkela samo u Hr ljudi zovu neke koji su se rodili u Australiji hrvatima.. ne moze biti on hrvat pa da se naglavu okrene.. moze biti samo australac a vjer Prikaži još ↓
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .