bas divno...jos par nepalaca,egipcanin i afganistanac pa ce nam repka izgledat ko francuska
ki
kiko3655
15.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
bar je rodjen u Hr za razliku od pola nasih reprezentativaca koji nisu ni znali za Hr do svoje 13-14 godine
bm
belgian malinois
15.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
jesi kreten,ima porjeklo Hrvatsko, rodio se u Hrvatskoj,majka Hrvatica...ne seri kretencino
ma
maxyyy704
15.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Još da neka TV kuća ima prijenos, eh.....
zj
zagorski jal
15.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Bio bi ti sretan da imaš sve koje si nabrojio i osvojiš Svjetsko zlato😊
Zg
Zg1985!
15.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
belgian tupane,nisam rasist,ali nisam ni daltonist..eto ti si ga uzmi kuci posto je Hrvat
Z8
Zg 80te
15.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Nisi daltonist ali nisi ni bistar.
Kawasaki CH
15.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Ako budu igrali cisto Hrvati bez dijaspore,ondace igrat u rangu Kosova,Srbije.Rumunije itd tj nikad.
Rajko Mrkela
15.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Papane, pa Hrvat je Hrvat, bio on rođen u Zagrebu, Ljubuškom, Münchenu ili Sidneyu.
-Zar je moguće da si toliki tutlek? 🙄
va
vandorama333
15.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Kućni odgoj, moral, inteligencija 0 bodova. Sigurno si ponosan što ostavljaš sluzav trag za sobom.
ki
kiko3655
15.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Rajko Mrkela samo u Hr ljudi zovu neke koji su se rodili u Australiji hrvatima.. ne moze biti on hrvat pa da se naglavu okrene.. moze biti samo australac a vjer
u moze birati pa biti musliman, katolik, pravoslavac, itd ..
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .