Problem smo sami sebi a kamoli ostalima,još malo nas nitko neće voljeti kako smo počeli....postali smo zadnja rupa na svirali.
bo
boww
21.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
To smo vec odavno
c1
champion_1
21.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
a šta očekivat od države koju vodi pupovac?
bo
boww
21.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Ovo novinarstvo....to meni izgleda ko da klauski iz zagreba ide pisat o problemima drustva recimo vijetnama a nikad nije tamo bio.drzava bi trebala se bavit i n
ekim tuzbama zbog neistinitih naslova i clanaka.prvenstveno zakon za povredu ugleda i casti rh.
Prikaži još ↓
ka
kakiš
21.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
ch...ajde dosadan si,kakav Pupovac te spopao,problem ove države je jedan i taj problem je HRVAT!!
c1
champion_1
21.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
hrvati posrbice misliš? takvima je pupovac šef!
ka
kakiš
21.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
****Admin****: Poštovani, molimo vas da ne potencirate i ne odgovarate na provokacije na osobnoj razini. Takvu raspravu više nećemo tolerirati. Za sve dodatne i
nformacije uvijek se možete javiti na e-mail zona@24sata.hr.
Prikaži još ↓
ka
kakiš
21.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
stari moj,zato nam je država takva jer je vode slični tebi...jesi panjina!
c1
champion_1
21.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
da je vode meni slični ne bi bilo pete kolone i moralnih nakaza kao što si ti. barem ne u javnom prostoru da zagađuju okoliš.
ka
kakiš
21.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
zagađuju okoliš takvi kao ti,a peta kolona je tebi isprala mozak koji je već ionako ispran....bio!
al
alcapone123
21.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
kad se ljudi bave petom kolonom,partizanima,ustašama itd....ljudi su primitivni u hrvatskoj.Šta god da se dogodi krive petu kolonu (koja po chap..ruje protiv ov
e države).srbe,Pupovca,itd..hahahah
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .