Obavijesti
komentari
AUSTRIJSKI LIST DIE PRESSE: Hrvatska je bila omiljena beba, a sada je velika briga i problem
Piše 24sata,
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

ka
Problem smo sami sebi a kamoli ostalima,još malo nas nitko neće voljeti kako smo počeli....postali smo zadnja rupa na svirali.
bo
To smo vec odavno
c1
a šta očekivat od države koju vodi pupovac?
bo
Ovo novinarstvo....to meni izgleda ko da klauski iz zagreba ide pisat o problemima drustva recimo vijetnama a nikad nije tamo bio.drzava bi trebala se bavit i n Prikaži još ↓
ka
ch...ajde dosadan si,kakav Pupovac te spopao,problem ove države je jedan i taj problem je HRVAT!!
c1
hrvati posrbice misliš? takvima je pupovac šef!
ka
****Admin****: Poštovani, molimo vas da ne potencirate i ne odgovarate na provokacije na osobnoj razini. Takvu raspravu više nećemo tolerirati. Za sve dodatne i Prikaži još ↓
ka
stari moj,zato nam je država takva jer je vode slični tebi...jesi panjina!
c1
da je vode meni slični ne bi bilo pete kolone i moralnih nakaza kao što si ti. barem ne u javnom prostoru da zagađuju okoliš.
ka
zagađuju okoliš takvi kao ti,a peta kolona je tebi isprala mozak koji je već ionako ispran....bio!
al
kad se ljudi bave petom kolonom,partizanima,ustašama itd....ljudi su primitivni u hrvatskoj.Šta god da se dogodi krive petu kolonu (koja po chap..ruje protiv ov Prikaži još ↓
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .