Cijeli ovaj tekst je prepisan iz svicarskog lista Berner Zeitung.I sve 100% istina.
c1
champion_1
21.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
A što očekivat od države koju vodi pupovac?!
Dk
Deaktivirani korisnik
21.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Baš tako. Ovi nemaju pojma o nekim stvarima
Telpekeg
21.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
A Pupovac vam je kriv sunce vam licemjerno... a do jucer je bilo Imamo Hrvatsku! Da nema Pupovca bas me zanima na koga bi onda prebacivali krivicu
rođo101
21.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
a zašto malo ne pišu,a i ti ne pričaš o srpskom paljenju hrvatske zastave???? znači veći je problem zapalit četničke novine koje se tiskaju za moj i tvoj novac,
nego državnu zastavu koju su četnici sa šajkačama palili u beogradu za vrijeme tekme na kojoj je prisustvovao i tasdašnji predsjednik hrvatske josipović i sve to nijemo gledao kao i ti danas.
Prikaži još ↓
c1
champion_1
21.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
pupovac vlada hrvatkom još od tukyja koji ga je i izmislio, a sanader je pred njim prvi javno povio kičmu. svi ostali su nakon sanadera pred pupovcem skidali ga
će.
Prikaži još ↓
le
lexicon
21.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Što je istina macor11? Jel'ti stvarno vjeruješ u priče o " fašizaciji hrvatskog društva"? Ovih par buntovnika koji su se usudili protestirati zbog antihrvatskih
tekstova u tom " časopisu" smatraš fašistima? Zbog nespretne izjave jednog svećenika povodom smrti Goldsteina želiš reći da je cijeli hrvatski narod mrziteljski. Zbog toga što HOS-ovci ne žele odustati od pokliča s kojim su krenuli u obranu domovine najbolje ih je proglasiti ustašama? O kakvim nacionalističkim grupama se govori u ovom tekstu? Hrpa nebuloza je to, a ne istina.
Prikaži još ↓
c1
champion_1
21.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
bravo lexicon! ostala si dosljedna! dugo te ne vidjeh, ali isplatilo se čekati. iskočila si iz sjene u pravom trenutku. sjajan post (po običaju), ali to ovim hu
ljama i apologetima jugokomunističkih zločina koji se skrivaju iza antifašizma jednostavno ne možeš objasniti.
Prikaži još ↓
le
lexicon
21.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
A tvoj je izričaj prepoznatljiv, odmah sam te skužila:). Ma znam da im ne možeš objasniti, ali ljuti me kako smo uvijek kontra sebe. Od par bezazlenih marginaln
ih događaja, mediji su složili opaku priču i umjesto da se napadne izvor kleveta i laži, mi se požurili proglasiti fašistima . Njemačka, Austrija, Švicarska....imaju prave pokrete desnih ekstremista, te su mreže čak međusobno povezane i trenutno jačaju, i to zabrinjava jer postaju sve militantniji. I gdje se piše o tome? Pa nigdje! Osobno sam protiv svakog ekstremizma, ali baš bi poželjela ovima što pričaju o fašizaciji Hrvatske da dožive iz bliza susret sa militantnim skinhead-om , onda bi se sigurno izliječili od " hrvatskog fašizma":).pozdrav
Prikaži još ↓
rođo101
21.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
dovoljno je pogledat moj prethodni komentar i sve govori. znači za hrvate je veći grijeh zapalit četničku novinu nego hrvatski barjak,pa palite braćo hrvati zap
alite i barjak svejedno sami ćemo sebe unuštit.
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
21.9.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Ne pišite gluposti. Ako ste čitali taj tekst iz Berner Zeitung onda ce te znati o čemu se radi. Hrvatska ide u krivom smjeru i tolerira se sve i svašta!!! A usp
ut mogli bi pogledati i Austrijski dokumentarac o djelomičnom derneku na Bleiburgu. I je rođo, Hrvatska uništava sama sebe ali stvarno sama sebe. I ne tražite vi pojedinci više krivce svugdi okolo. Ovo šta su “Domoljubi” u 26 godina uništili i dalje tako rade to niti jedan rat ne bi napravia.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .