opa, evo nešto sočno! :D ....dišpe?? di si? hahaha ........sviđa mi se verzija crazy in love! :) ........zašto nisu Toxic iskoristili? -.- pojavljuje se u knjizi!
Hahaha Womi, pa nije valjda da si ti tu knjigu pročitao. ;) To nisam očekivala od tebe. ;) Hehehe. Ja sam pokušala, ali mi je dosadna. Ne čini mi se nešto film.
Jedno mi je fora nova verzija pjesme Crazy in Love. Možda Britney nije htjela surađivati, pa zato? A Dišpe je sada na iglama. Hahaha. :)
Prikaži još ↓
ms
mjesečeva sjena
24.7.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
i to na onoj za gramofon:)
St
Stella81
24.7.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
ocjena pogledanog 2/3. trebala bi me gadna dosada ulovit da ovo idem gledati...
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .