Tko bi vama svima ugodio?Trebali su pogadjati sto ste vi zamislili u svojim glavama!?!?Sreca pa u vrijeme "Prljavog plesa" nije bilo moguce ovako raspredati preko interneta.Bog zna koliko bi se uskokodakale zbog izbora glumaca!
Ira27
24.7.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Aj priznaj da si Prljavi ples spomenila baš zato što i ti smatraš da je glavna glumica mogla biti i malo bolja :-P :-)))
Re
Rebell
25.7.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Naravno da jest,mogla je,ali nije i nikad nisam spominjala to."Jao fuj vidi je".."Odvratna je"..Meni su i jedna i druga ok.Zasto bi zena morala biti savrsena.Me
ni je bas ok gledati ih tako normalno nesavrsene.Gade mi se ove kokosi koje ce popljuvati sve sto nije "kao u njihovim glavama"!!Hej,tko ih ista pita.Da sam ja napisala knjigu i ja bih birala glumce koji bi najbolje odgovarali mojoj knjizi.No nastranu sve,pobogu ovo je film,ako vam se ne gleda,nemojte,tko vas tjera!Zatvorite se u svoje sobe,knjigu u ruke i mastajte do mile volje kako bi savrseni C.G. trebao izgledati..Zbilja,to je zivotno vazna stvar!..
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .