pobjednik je izrael - tesko su razorene iranske nuklearne fortifikacije, likvidiran vrh iranske teokratske vlasti, oko iranske blokade hornuza uzpostavljena je americka blokada, zemlja je u gospodarskoj krizi, a iranski teroristicki saveznici - hamas i hezbolah - biljeze poraz za porazom - cak ni greta im ne moze pomoci svojom flotilom - a, kao tocka na "i", slovenija je odbacila palestinsko zastavu i otvara izraelsko veleposlanstvo
sm
stari mudrac
13.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Izrael je jedini gubitnik! Svakodnevno imaš videa nadzornih kamera s ulica teherana i drugih velikih gradova irana, dok istovremeno nemaš nijednu sliku jeruzale
ma ili tel aviva. I već par mjeseci u te gradove ne dolazi nijedan avion s "političkim figurama". Reklo bi se "slika govori 1000 riječi"!
Prikaži još ↓
Em
Emperor24
13.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Ti si zbunjen u najmanju ruku rečeno lol
Lo
Logčno
13.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
wyacho: Nije tebi dobro sa toliko ispranim mozgom .......
sm
svako misto svog udbaša ima
13.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Da nije bilo jednog neshvaćenog vizionara, svi bi u Europi bili židovi. Jedno kaj se pogubio i mislio kako je on božji izaslanik, koji odlučuje o životu i smrti
određenih nacija.
Prikaži još ↓
starii_vatrogasec 0076
13.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Trum.p je jos prije rekao , da je on pobjednik , a sa time i Izrael ! Sj****i su i zbombardirali Iran za 10 god … unapred .. Od hamasa nije puno ostalo , a i hi
zbolah je desetkovan , blago receno ..Normalno je isto , da su islamske mule proglasile pobjedu , jer sistem tak funkcionira … Iran jos cekaju , reforme , borba za vlast protiv , islamskih mula itd …..
Prikaži još ↓
wy
wyacho
13.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
"izrael je predzidje zapadne europe na bliskom istoku" (wyacho) - na sebe veze istocne horde koje su i koje bi nanijele ogromnu stetu europi - prakticki vodi na
se ratove - a sto se genocida tice, palestinnci mirno zive i rade u drzavi izrael. istina, postoji genocid, ali onaj nad proiranskim teroristima hamasa i hezbolaha, i citav normalni svijet daje podrsku izraelu, a neki, slovenija npr. , odbacili su palestinsku zastavu i otvaraju izraelsko veleposlanstvo
Prikaži još ↓
št
štuka007
13.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
wyacho - Treba ti hitno psihijatrisko lječenje
Em
Emperor24
13.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Ljubitelji pedofila izmišljaju bajke.Vi ste selo,i svijest će vas pojest kad dođe vrijeme za to.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .