E tugo moja, polupali ih da se neće 20 godina popraviti i oni pobjednici.
Nema tu pobjednika sirotinjo, šta će vam sada poslije ovoga biti bolje?
sm
stari mudrac
13.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Bilo bi im bolje da svoja naftna polja dadu bibiju i trumpu? Ili stvarno vjeruješ kako se žuti trudi spasiti jadne irance od strahovlade?
Ai
ALL in ONE
13.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Šta se s tobom ima raspravljati o ovoj temi
fm
fućka mi se
13.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Ne, Amerika je pobijedila. Praktično stanje na terenu će u budućnosti biti lošije za cijeli svijet nego li prije napada na Iran. To se zove Pirova pobjeda.
SR
Sunshine Reggae
13.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Koliko ja vidim Iran i Oman će kontrolirati tjesnac ,ne znam kako je onda SAD pobjedio kada ovi mogu staviti carine kakve žele ako Arapi misle izvoziti naftu ta
nkerima prema svijetu.
Prikaži još ↓
fm
fućka mi se
13.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
@Sunshine Reggae: štoviše, prije invazije tjesnac je bio otvoren za prolaz svima i na korist cijelom svijetu. Trump je uspio postići da Iran zatvori tjesnac, da
određuje tko može proći i po kojoj cijeni. To je sve što je SAD postigao. Velebna pobjeda SAD-a :D
Prikaži još ↓
SR
Sunshine Reggae
14.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
s time da SAD vjerovatno neće imat carine ni ništa nego crpiit naftu odande sad ko blesavi....Ako ne ,opet pegla ,židovi su već locirali i znaju di je sljedećih
15 vođa irana ,a na amerima je da samo peglaju....:D
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .