Ovakvim ishodom Iran je pobjednik😂, i upravo zato ih naši NATO saveznici trebaju resetirati svakih 5 godina, a pobjeda treba pripasti Iranu i neka budu ponosni na ogromna razaranja Irana, uništenje vojne infrastrukture, sustava, vojnih baza, nuklearnog postrojenja, mostova, civilinih objekata, i neka znaju da su Izraelci i Amerikanci i dalje među njima, i prikupljaju sve podatke kao i godinama prije. Pobjedio je Iran😂😂😂strašno razmišljanje imaju ti Iranci, vidi se da nisu baš pametni..
sm
stari mudrac
13.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Gubitnik! Luzer!
AnarchoSyndicalist
13.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Hormuz će platiti odštetu, ne brini. Iran nije poražen.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .