Ljudi su glupi,mozda i najgluplja vrsta na planeti!Ja bi prvi isao uvrat za Trumpa ako ce mi uz rame biti njegovi sinovi i zet,drugacije nikako ne!Ne samo on,tako za sve politicare,kad tvoji budu na prvoj crti onda sam i ja tu!
RL
Ray Luca
13.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Ja ni onda. To nije moj rat. Ni moji interesi. Izazivaju krizu, a mi ćemo ispaštati. Zato me briga i za USA, Izrael, Iran, Ukrajinu i Rusiju. Biti njihov simpat
izer, ili topovsko meso? Ne hvala!
Prikaži još ↓
Keyboard Warrior
13.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
To sam samo dao primjer,isto mislim i da rat opet dođe u Hrvatsku!
RL
Ray Luca
14.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Hrvatski sam branitelj. Bio sam u Slavoniji od 1991. Branio sam svoju zemlju, a onda gledao profitere i sl. Tako da te razumijem. 👍
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .