Naravno da je iseljavanje u padu, kad su skoro svi otišli. Jednostavna računica
Dk
Deaktivirani korisnik
15.4.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Taman sam to htio napisati,al evo ti si me preduhitrio,slažem se s tobom+
Anarhosindikalist
15.4.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Ma, onaj komentator, na vrhu, ne dobro napisao, "kad svi odu, iseljavanje će pasti na nulu".
VOLBEAT
15.4.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
evo, da ponovim legendarni citat iz Alan Forda: "Ptice više ne cvrkuću zbog toga što ih više nema, a nema ih iz jednostavnog razloga- nestale su".
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .