Dva Hrvata u dva najveća i najbolja kluba na svijetu, oba veznjaka, Modrić jedan od nositelja Realove igre, vjerujem da će i Rakitić izboriti svoje mjesto jer je kao igrač i kao osoba sazrio i znat će se nositi sa konkurencijom, Sretno Raketa!
KimYongSung
6.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Nije mi jasno ku udara minuse na ovakve komentare? neki jalni ljudi očito
ib
ibrahimovich
6.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
3 hrvata u 3 najveca kluba, samo sto ce mandzo sad otic vjerovatno iz bayerna. a za ivana je bolje da ode u barcu, u realu nebi dobivao punu minutazu, a u barci
ce nasljedit xavia i iniestu
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .