Ne sumnjam da će se u barci snaći i odlično preuzeti Xavijevu ulogu, ali nažalost ovim potpisom izgubio je svoje najjače oružje. Od sad su mu zabranjene sve one duge lopte preko cijelog terena, promjena strana, a kako je netko ovdje rekao : "sad iz prekida može asistirati samo ako se Messi popne Piqueu na ramena." Sretno Ivane, iako bi mi draže bilo da si prešao u Premiership, Atletico ili Real, ne sumnjam u to da ćeš se i u Barci s vremenom izboriti za prvi sastav, pogotovo kad Fabregas i Song odlaze, a Xavi je već na samom kraju karijere.
r0
r0p3
6.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
slazem se. nemam nista protiv barcelone, dapace, ali bilo bi mi draze da je otisao ili u liverpool ili u neki od madridskih klubova u koje je mogao. Ako bi tamo
igrao, puno vise bi dosao do izrazaja zbog ovoga sto si ti naveo.
Prikaži još ↓
th
theMario10
6.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Slažem se. Jako objektivan komentar.
nosper
6.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
petica iz zalaganja,ali ne znam na temelju čega tvrdiš da novi trener(koji je navodno inzistirao na Raketi) misli njemu zabraniti njegovo jako nogometno "oružje
",a nisam baš siguran da Enrique ne misli malo i mijenjati način barcine igre,koja je već pročitana.
Prikaži još ↓
Chris_McCandless
6.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Ako misli mijenjati onda super, ali teško, ipak ta momčad godinama funkcionira samo na taj jedan način. Sjećam se Barcelone dok je Enrique bio igrač, prije tiki
take, u Vrijeme Ronalda, Rivalda, Kluiverta, kasnije Ronaldinha.... To je bila milina za gledati iz razloga što se maksimalno iskorištavao talent tih igrača, igrali su atraktivno okomito, pucali i s pola terena ako su mislili da mogu pogoditi. Sad stvarno ne razumijem ljude kojima je tika taka lijepa, meni je više tužno da igrač tipa Iniesta mora dodavati loptu prvom do sebe umjesto da šalje dijagonale preko cijelog terena, gađa pod prečku s 35m itd...Ako Enrique pokuša igrati kao ta barca prije 10-15 godina, biti će bolje i za nogomet i za Rakitića..
Prikaži još ↓
r0
r0p3
6.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
@Chris ma prekrasno haha nisam nikad naisao na nekog ko je ovo sve tako dobro objasnio i skim se savrseno slazem. Tocno to se i ja nadam, da ce Enrique igrat ka
o barca prije guardiole, isto totalni nogomet, ali napadacki, okomiti, gdje se puca kako ti kazes i sa pola terena, koristi se sav raskos talenta. Iniesta dosta trpi u ovakvoj igri. Odlican komentar+++
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .