raketa je odlican nogometas, i jos je nas, ali meni se on jednostavno ne uklapa u njihovu filozofiju igre. njegove najvece kvalitete nece moci doci do izrazaja, centarsut, dugi pas preko cijelog tera, brzo okretanje strane i preskakanje igre.. to barca ne radi, i nece sigurno mijenjati filozofiju igre zbog njega. drag mi je ivan kao igrac, ali mislim da su krivo odabrali i on i barcelona. nadam se da grijesim..
G1
Gunner_10
6.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Upravo to. U Real bi se puno bolje uklopio po tom pitanju, ali kako god, sretno mu bilo!
Ba
Bassanac
6.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Kupuju ga jer im je bolje da je kod njih na klupi nego u protivnickoj momcadi ;)
sa
salabajzer
6.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
baš sam isto to htio napisat
jn
jr neymar 11
6.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
novi trener barce jr rekao da ce promjenit stil barcine igre
ma
mandžđuka09
6.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
baš to,nažalost mislim da je totalno falija s barcelonom
VZ
Veki-Zagreb
6.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
ne slažem se s vama...Luis Enrique neće igrati isključivo tiki taku, to ne odgovara njegovom temperamentu...mislim da će nova Barca biti malo više trkačka momča
d nego do sada...s više dugih lopti i preskakanja igre...s puno više one sirove agresvinosti u srednjem redu....a tu bi se Raketa mogao savršeno uklopiti....baš me zanima...u svakom slučaju držim fige... :)
Prikaži još ↓
Neutralni
6.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Rakitićeva igra nisu samo duge lopte. Pogeldaj 10 zadnjih tekmi i njegove lopte "u for" po zemlji izmedju igrača, hladnokrvnost primanja i proslijeđivanja lopte
na malom prostoru, dupli pasovi i vidjet ćeš da se to apsolutno slaže sa igrom Barce.. Osim toga ponekad kad se kratkim pasovima privuku igrači na taj dio terena, prebacivanje igre na drugi dio terena dugom loptom je jako poželjno što je isto česta igra u Barci kad upošljavaju Alveza ili lijevo krilo. Super će se on uklopiti u Barcinu igru siguran budi.
Prikaži još ↓
ma
marquise
6.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
mislim da će se Raketa snać odlično u Barceloni, igrač s tako dobrom tehnikom će se s lakoćom uklopit u igru Barce, zaboravljate da Barca često igra duge lopte,
kada xavi s 40ak metara od gola dugom loptom pronalazi najčešće 2 beka, koji ulaze iz drugog ili trećeg plana i stvaraju šansu za gol. S druge strane Rakitić je jako dobar tehnički i jako dobro igra iz prve što je vrlo važno za igrača Barcelone, a igra Barce je takva da se jedini deficit Rakitićev, a to je brzina, neće ni primjetiti, baš zbog tog velikog posjeda lopte. Iako nisam fan barce, jedva čekam da vidim kako će se snać Raketa u Barcinoj ekipi.
Prikaži još ↓
mi
misterRF
6.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
o tome sam i ja pisao.. barceloni više odgovara jedan gundogan ili veratti
Th
TheDrazen13
6.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Tako je. U Realu bi s druge strane manje igrao jer imaju pokrivene sve pozicije s odličnim igračima, a u Atleticu će još godinu - dvije glavnu riječ voditi Gabi
i Tiago (obojica imaju preko 30). Po ovome što si napisao najbolje bi odgovarao Atleticu, a uz sve to još zna i zabiti. Mislim da bi bilo najbolje da je barem još jednu sezonu ostao u Sevilli, a i 20 mil € je malo za takvog igrača...
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .