Obavijesti
komentari
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

ti
raketa je odlican nogometas, i jos je nas, ali meni se on jednostavno ne uklapa u njihovu filozofiju igre. njegove najvece kvalitete nece moci doci do izrazaja, centarsut, dugi pas preko cijelog tera, brzo okretanje strane i preskakanje igre.. to barca ne radi, i nece sigurno mijenjati filozofiju igre zbog njega. drag mi je ivan kao igrac, ali mislim da su krivo odabrali i on i barcelona. nadam se da grijesim..
G1
Upravo to. U Real bi se puno bolje uklopio po tom pitanju, ali kako god, sretno mu bilo!
Ba
Kupuju ga jer im je bolje da je kod njih na klupi nego u protivnickoj momcadi ;)
sa
baš sam isto to htio napisat
jn
novi trener barce jr rekao da ce promjenit stil barcine igre
ma
baš to,nažalost mislim da je totalno falija s barcelonom
VZ
ne slažem se s vama...Luis Enrique neće igrati isključivo tiki taku, to ne odgovara njegovom temperamentu...mislim da će nova Barca biti malo više trkačka momča Prikaži još ↓
Neutralni
Rakitićeva igra nisu samo duge lopte. Pogeldaj 10 zadnjih tekmi i njegove lopte "u for" po zemlji izmedju igrača, hladnokrvnost primanja i proslijeđivanja lopte Prikaži još ↓
ma
mislim da će se Raketa snać odlično u Barceloni, igrač s tako dobrom tehnikom će se s lakoćom uklopit u igru Barce, zaboravljate da Barca često igra duge lopte, Prikaži još ↓
mi
o tome sam i ja pisao.. barceloni više odgovara jedan gundogan ili veratti
Th
Tako je. U Realu bi s druge strane manje igrao jer imaju pokrivene sve pozicije s odličnim igračima, a u Atleticu će još godinu - dvije glavnu riječ voditi Gabi Prikaži još ↓
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .