Sjajna vijest (ako je točna) ,za nas Hrvate. Imati dva igrača u ,dva najbolja Španjolska kluba, još k tome kada znamo da se u Španjolskoj igra najbolji nogomet trenutno u svijetu. Mogu samo napisati još jednom, sjajno i bravo Ivane.
u2
user_291704
6.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Kamo srece da je Modric slusao svoje srce pa i on dosao u Barcu. Bio je zagrizeni naviajc Barce, bas se sjecam jednog njegovog intervjua na RTL-u dok je jos igr
ao za Dinamo kada je rekao da obozava Barcu i da navija za njih(a ekipa novinara mu poslije toga pokloni dres sa Barcinim imenom). A tada je onaj Kasun igrao za Barcinu kosarkasku ekipu, pa je bio spominjao da je pitao predsjednika Barce oko dovodjenja Modrica, a ovaj mu rekao kao da rade na tome. I par godina poslije Luka zavrsi u Realu.. Eh da je srece danas bi ih gledali skupa u Barci, ali nije ni ovako lose.
Prikaži još ↓
Hv
HvBranitelj91
6.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Još da mladi Kovačić nađe dobar klub i svi sretni !! Volio bih Kovačića vidjet u Engleskoj, da se tamo razvija, i kad postane top igračina da ode u Real, neko m
ora zamjenit Alonsa. Bezveze će istrunit u Interu... 100% i on na ljeto ide negdje..
Prikaži još ↓
Hv
HvBranitelj91
6.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Mourinho je zelio modrica dok je on bio u Chelsea, i u Interu, nije ga mogao dovest, i et, ispunila mu se zelja, doveo ga u Real, Modrić ne bi bio ovo što je da
nas da je ošao u Barcelonu, vjeruj mi. Prvak Europe i najbolji vezni svijeta...
Prikaži još ↓
u2
user_291704
6.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Kak ne bi bio? :) Dosao bi u Pepovoj eri, naosvajao bi se jos vise trofeja, i to neizmjerno vise trofeja :) Ali eto, Barca ga nije dovela..
u2
user_291704
6.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
btw, evo one slike njega sa dresom sto su mu novinari poklonili, osmijeh od uha do uha :( http://api.ning.com/files/ro-a*cL7wWFxaqLxu9nDq-khtBzaVnpZcUiE*lDctKos
qAKhEmYE*3lyrxyVs*7CdHNyTx6iuiDQi19xmwOoZI3hgG-tDJO5/modricbarca.jpg
Prikaži još ↓
Hv
HvBranitelj91
6.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Ma ne bi bilo kaslicnih Modricevih lopti vanjskom itd, njegov stil igre paše brzom nogometu, a ne Tika Taki od koje te glava zaboli, to za mene nije nogomet.
u2
user_291704
6.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
A brz nogomet nije bio u Pepovoj eri? I za tebe oni nisu igrali nogomet tada?!?!? Je li ti znas da jako jako puno strucnjaka smatra da je Pepova Barca najbolji
klub u povijesti nogometa? Modric bi se savrseno uklopio siguran sam, samo je pitanje koliku bi minutazu imao jer su tu bili Xavi i Iniesta, a i Bus i Yaya Toure . Upravo zbog toga mislim da nije dosao, mislim ne mogu zaliti jer je Barca sve osvojila, ali bi bilo lijepo da mu se danas Raketa pridruzio u Barci. Al to su snovi, uopce ni Rakitic nije siguran da ce doc..
Prikaži još ↓
Hv
HvBranitelj91
6.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Modrić nije glumac, pao bi na probi, možda i Raketa padne.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .