Obavijesti
komentari
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

MateGotovac
Sjajna vijest (ako je točna) ,za nas Hrvate. Imati dva igrača u ,dva najbolja Španjolska kluba, još k tome kada znamo da se u Španjolskoj igra najbolji nogomet trenutno u svijetu. Mogu samo napisati još jednom, sjajno i bravo Ivane.
u2
Kamo srece da je Modric slusao svoje srce pa i on dosao u Barcu. Bio je zagrizeni naviajc Barce, bas se sjecam jednog njegovog intervjua na RTL-u dok je jos igr Prikaži još ↓
Hv
Još da mladi Kovačić nađe dobar klub i svi sretni !! Volio bih Kovačića vidjet u Engleskoj, da se tamo razvija, i kad postane top igračina da ode u Real, neko m Prikaži još ↓
Hv
Mourinho je zelio modrica dok je on bio u Chelsea, i u Interu, nije ga mogao dovest, i et, ispunila mu se zelja, doveo ga u Real, Modrić ne bi bio ovo što je da Prikaži još ↓
u2
Kak ne bi bio? :) Dosao bi u Pepovoj eri, naosvajao bi se jos vise trofeja, i to neizmjerno vise trofeja :) Ali eto, Barca ga nije dovela..
u2
btw, evo one slike njega sa dresom sto su mu novinari poklonili, osmijeh od uha do uha :( http://api.ning.com/files/ro-a*cL7wWFxaqLxu9nDq-khtBzaVnpZcUiE*lDctKos Prikaži još ↓
Hv
Ma ne bi bilo kaslicnih Modricevih lopti vanjskom itd, njegov stil igre paše brzom nogometu, a ne Tika Taki od koje te glava zaboli, to za mene nije nogomet.
u2
A brz nogomet nije bio u Pepovoj eri? I za tebe oni nisu igrali nogomet tada?!?!? Je li ti znas da jako jako puno strucnjaka smatra da je Pepova Barca najbolji Prikaži još ↓
Hv
Modrić nije glumac, pao bi na probi, možda i Raketa padne.
u2
A ja mislio da pricam sa ozbiljnim covjekom..cya
lu
potpisujem,sretno ivane
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .