Može Iran baljezgati ovako i praviti se važan,, ali neće mu proći da sačuva svoj teroristički ogranak Hezbollah u Libanonu i ugrožava Izrael tj. uništiti Izrael.. Izrael samo šuti i odrađuje dok se Iranci šepure svaki dan po Tv i mrežama pokazujući pobjedu... Hezbollah , TJ iranska teroristička frakcija i sami Iran će dobiti veliki šamar u Libanonu. Tek im se sprema , vojska, tajne službe i sve ostalo u Libanonu , dolaze do daha, prelaze u fazu akcije, što do sada nisu mogli jer su bili premreženi sa iranskim agentima.... I slabi... Sada ih naoružavaju sve više, čiste te iranske agente,, stvaraju posebnu jedinicu unutar libanonske vojske za borbu protiv Hezbollaha... Na kraju će ih razoružati i postati će obični kriminalci koji će loše završiti. A Iran će izgubiti potpuno tu još jednog svog proxy teroristiu.
Pe
Pepe71
14.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
čovjeće gledaj nogomet...(za to ti ne treba puno mozga), mani se komentara na teške teme!
tf
trump facker
14.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Jedan pametan komentar,tko ne vidi da su ovi iranci teroristi i zlo,uništili Jemen,Libanon,gazu a svoj narod izglađnjuju i teroriziraju,pametnom dosta a ovaj m
ilanović,sdp,možemo ljudi plitkog mozga,Ne daj bože da su ti na vlasti,komunjare,marxisti,socijalisti,zeleni.
Prikaži još ↓
sm
stari mudrac
14.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
trump facker, jesi ti malo zamaknut?
Pe
Pepe71
15.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
trump fucker...ajd' dobro...s 12 godina i ne možeš imati neko zrelije razmišljanje...igraj igrice i ne piti puno kole...
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .