Obavijesti
komentari
BOMBARDIRANJE BEJRUTA Izrael napao Libanon. Ima mrtvih. Iran najavio osvetu. Propadaju pregovori?
Piše HINA,
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

TECHN0 VIKING
Može Iran baljezgati ovako i praviti se važan,, ali neće mu proći da sačuva svoj teroristički ogranak Hezbollah u Libanonu i ugrožava Izrael tj. uništiti Izrael.. Izrael samo šuti i odrađuje dok se Iranci šepure svaki dan po Tv i mrežama pokazujući pobjedu... Hezbollah , TJ iranska teroristička frakcija i sami Iran će dobiti veliki šamar u Libanonu. Tek im se sprema , vojska, tajne službe i sve ostalo u Libanonu , dolaze do daha, prelaze u fazu akcije, što do sada nisu mogli jer su bili premreženi sa iranskim agentima.... I slabi... Sada ih naoružavaju sve više, čiste te iranske agente,, stvaraju posebnu jedinicu unutar libanonske vojske za borbu protiv Hezbollaha... Na kraju će ih razoružati i postati će obični kriminalci koji će loše završiti. A Iran će izgubiti potpuno tu još jednog svog proxy teroristiu.
Pe
čovjeće gledaj nogomet...(za to ti ne treba puno mozga), mani se komentara na teške teme!
tf
Jedan pametan komentar,tko ne vidi da su ovi iranci teroristi i zlo,uništili Jemen,Libanon,gazu a svoj narod izglađnjuju i teroriziraju,pametnom dosta a ovaj m Prikaži još ↓
sm
trump facker, jesi ti malo zamaknut?
Pe
trump fucker...ajd' dobro...s 12 godina i ne možeš imati neko zrelije razmišljanje...igraj igrice i ne piti puno kole...
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .