Možda je pretjerao s tim,tj ne možda već sigurno...Hahaha...Ali isplatilo se s obzirom da je Ana pravi komad sudeći prema slici :)) I ako se njoj to dopalo,ako je rekla da,a njen dragi koji me podsjetio na biljarsku kuglu profitirao tko smo mi da kažemo bilo što :))
Dk
Deaktivirani korisnik
6.8.2016.
Uređivanje komentaraOdustani
a ti si lipotan nekipa da pljuješ po drugiman o kojiman ne znaš ništa?
Mthesecond
6.8.2016.
Uređivanje komentaraOdustani
Pa nisam ja sad neki tamo ljepotan,ali znali su mi reći da sam zgodan i da imam lijepe,pravilne crte lica :))) I to valjda prolazi...Hahaha...I po kome sam ja t
o pljuvao...Vidiš da sam pohvalio taj mladi par :))
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
6.8.2016.
Uređivanje komentaraOdustani
nedo bog da nekoga kudiš ako vako fališ, iruda ti kaki si.nisi ti ženske taka.tija si pa te muž od one lipo ispratija!i moj ćete pa ne isputuj po pratnjaman o m
eni lipo san ti rekla juče!
Prikaži još ↓
Mthesecond
6.8.2016.
Uređivanje komentaraOdustani
Hahaha...Još će netko i pomisliti da je bilo zbilja tako :))) Kakav muž dušana...Srećom pa nisam imao takvih problema :)))
Dk
Deaktivirani korisnik
6.8.2016.
Uređivanje komentaraOdustani
znaš ti dobro kako je bilo.ima svita koji je bija i prija na portalu.
Mthesecond
6.8.2016.
Uređivanje komentaraOdustani
Uvijek tu ima svijeta,samo nije bilo tog nečeg što ti navodiš :)))
Dk
Deaktivirani korisnik
6.8.2016.
Uređivanje komentaraOdustani
asti gospe,napišeš da ko smo mi da kažemo bilo što.a pri toga reka da te čovik podsića na kuglu od bilijara,ko god vriđa druge nije dobar čovik.
Mthesecond
6.8.2016.
Uređivanje komentaraOdustani
Ma pusti to,to sam se samo našalio,ništa strašno...Nego daj mi reci jesam li ja tebe konkretno ikad uvrijedio s nečim? A sigurno nisam...Pogledaj stvari kroz tu
prizmu...
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
6.8.2016.
Uređivanje komentaraOdustani
doće sve s vrimenim na misto,sićaš se ti sa kin si se zajebava,al nije duša glupa.
Mthesecond
6.8.2016.
Uređivanje komentaraOdustani
Ja ne znam o čemu pričaš...Da znam ne bih te pitao :)) I već sam ti jednom rekao ti slobodno navedi konkretan slučaj ako sam negdje zgriješio...Ja se nemam čega
sramiti,znam kakav sam..
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .