Za ono udaranje protivnika dok leži bez svijesti da nema nikakva kazna...ovo definitivno se ne može nazvati sportom
Robert Plant
28.3.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Nisi u pravu, u primitivizmu ovog pseudosporta neka bude baš sve dozvoljeno.
si
sinisa21
28.3.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
zato jer u mma nije gotovo dok sudac ne prekine nije ko u boksu ak padne pa je odbrojavanje, tak je jucer par borbi prije shean omaley nokautiro lika lik pao ov
aj se okrenuo i nije ga iso zavrsit sudac nije prekinuo a ovaj se digo i nastavila se borba i tak moze izgubit na kraju a ovak je ziher, jbg s vi oni idu u kavez na vlastitu odgovornost a i dalje je manje opasan mma od boksa , u mma gotovo da i nema smrtnih slucajeva dok u boksu svakih mj dana neko odapne jer su svi udarci koncentrirani uglavnom samo na glavu
Prikaži još ↓
be yourself
28.3.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
A da se kojim slučajem podigao nakon pada, borba bi se nastavila tako da mu je sudac dao još jednu šansu da se podigne. Kad je vidio da je u banani nakon prvog
udarca na podu, prekinuo je meč.
Prikaži još ↓
fernandes11
28.3.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
dok ima budala koje ce se borit, samo neka se mlate i dok lezi
Dk
Deaktivirani korisnik
28.3.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
To je zlatno pravilo ovog sporta. Moraš biti siguran da će ići na ct mozga
ZE
ZEUS
28.3.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Zasto ovdje nema odbrojavanja kao u boksu? Ovo udaranje dok lezis stvarno nije ok
Dk
Deaktivirani korisnik
28.3.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Zato jer ne postoji to pravilo u ufc-u
be yourself
28.3.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Jer to nije boks i možeš ga udarati laktom nogom ili bilo čime hoćeš. Ako dobije boks pravila, više neće biti zanimljivo.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .