Zaslužila si majko , kao i mnoge druge majke koje su prošle bol i patnju zbog ne ljudskoga i životinjskog ponašanja prema zarobljenicima , i svim drugim nevinim žrtvama .💔😪
stroboskop
17.11.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Šta smo mi zaslužili koji smo plaćali sve namete.U ratu koliko ja znam nema plaćanja ali mi smo svi to uredno plaćali i usto 5%ratnog poreza a rat niti ratno st
anje nikad nisu službeno objavljeni
Prikaži još ↓
B.L.Devín
17.11.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
stroboskop @ Daj me podsjeti na rat u kojem nije bilo plaćanja. Bilo koji rat u povijesti ljudskog roda....
stroboskop
17.11.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Daj ti meni kaži kad je u Hrvatskoj proglašen ili rat ili ratno stanje i baš zato nemamo pravo tražiti odštetu od Srbije
B.L.Devín
17.11.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
stroboskop @ Ako iz nekog, mnogima nepoznatog razloga (drugo su pretpostavke) nije bilo objeve rata, jel to onda znači da se nije pucalo i rušilo, da nisu ljudi
gubili živote i zdravlje............
Prikaži još ↓
stroboskop
17.11.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Ali nije proglašen rat i nemaš pravo tražiti ratnu odštetu to ti ja kažem
B.L.Devín
17.11.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
stroboskop @ .... Jel to znači da nismo bili napadnuti direktno srpskom vojskom i od hr Srba koji su probali odcjepiti 1/3 Hrvatske uz indirektnu pomoć vojske S
rbije i države Srbije, pri tom protjerujući sve Hrvate i druge neSrbe sa područja koja su isprva zauzeli??
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .