ja ne znam kako branitelji to mogu gledati.. ovog uzdizu u nebesa a nasi decki umiru u samoci, tijela im nalaze u zapustenim stanovima, umiru sami bez ikog.. a ovog placenika, djecaka zeljnog zivota poput Ramba velicaju.. psi rata , tako ih naziva svijet. a kaj se ceka sa drzavljanstvom za ove strane radnike?
ph
pošteni_hrvat
17.11.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Mogao je u legiju, da je volio ratovati.
Dk
Deaktivirani korisnik
17.11.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
A mogao je i pobjeći iz Vukovara kao što su mnogi bježali
B.L.Devín
17.11.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
clint @ "Dječak željan života", i onda ode na mjesto gdje se isti najlakše u patnji more izgubiti, što se na žalost i dogodilo. Ma ti si fakat doktor za logiku.
I da, baš je on osobno kriv što se to što si spomenuo događa s baraniteljima (a što je je, nažalost događa se) a ni pod razno hrpetina braniteljskih udruga kojima su jedini poslovi krkačina i lokačina (samo rukovodstvima - ne članovima) na obljetnicama i zabranjivanje svega što se zabraniti da. Uz to ima još i ministarstvo branitelja, kojemu bi glavna briga trebala biti briga o braniteljima - kao što i ime govori. Ali ne, Francuz je kriv! Svaka čast na logici... Plačenik kažeš! Tolike su godine prošle, i ne spominju se rijetko stranci u našoj vojsci kao "psi rata" i plačenici, što je ovaj zlosretni Francuz i za tebe. Pa daj budi toliko dobar pa nas izvjesti, gdje se more vidjeti platni list kojeg od tih hr vojnika, a za tebe i slične ti - pse rata. Jesi li možda osobno bio prisutan kad su ovome isplačivali plače?
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .