Ovu ženu koja je tražila test, koja je doslovce otela ovo dvoje ljudi njihovim obiteljima, optuživala ih da su lopovi, otmičari, zlostavljači strogo kazniti bezuvjetnom zatvorskom i visokom novčanom kaznom. Bez da je imala rezultate počela je blatiti ni krivu, ni dužnu obitelj jer je umislla da su ovo njena preminula djeca, i napravila velike probleme, uništila mnoge živote. Kazna zatvorska je jedina primjerena.
pr
prestige1
7.12.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
ales kaput!
du
dubravko77
7.12.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
keva ne govori gluposti,laješ vez veze
du
dubravko77
7.12.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
keba ne keca
bl
blonde
7.12.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
tko je tu kome oteo djecu, što je onda žena, koja je imala te blizance, dečki su sami došli, uostalom, punoljetni su i znaju što rade, i sami traže prave rodi
telje...daj se malo skockaj...
Prikaži još ↓
Little Tut
7.12.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Dečki nisu sami došli, ona ih je zvala, kada je u novinama pročitala da im se majka pokušala ubiti, pa je zabrijala da su to njen djeca, uvjerila ih. Samo proči
tajte komentare koje ta žena piše tu po forumu, pa ćete vidjeti o kakvoj se osobi radi.
Prikaži još ↓
i1
isabela_1_1
7.12.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Gdje tu po forumu?
lu
luka3009
7.12.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
idi na jucerasnji clanak o njima,procitaj komentar od melanie021 i tu je ona komentirala i vrijedala melanie021...
Little Tut
7.12.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
krenite od ovoga, pa pratite linkove http://www.24sata.hr/komentar/ja-mislim-da-ova-zena-jednostavno-trazi-probleme-di-ih-nema-da-se-bori-s-vjetrenjacama-koji
h-niti-nema-sigurno-da-su-postojali-propusti-i-nejasnoce-u-vezi-s-rodjenjem-njezinih-bl-397037-9585135
Prikaži još ↓
ra
razmisli2x
8.12.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
ales ona njih nije otela, decki su punoljetni i njihova odluka je koliko i njena, jedino sto mi nije jasno kod te obitelji kod koje su zivjeli je zasto kada je
prica krenula i oni nisu uradili DNK da dokazu da ta djeca jesu njihova.Normalno bi mi bilo da su oni (ako su djeca uistinu njihova) da su zbog svoje djece napravili DNK da im dokazu djeci da su njihovi i da ih spase od svake nedoumice.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .