mediji svakako. trebali su da ovdje dignu stvar na visu razinu.medjutim kako to obicno biva pretjeralo se. mislim da ce vise povrijedjenih biti sada nego je bilo. p.s. dnk analiza je tocna u 99.9999999999999999999 %
Dk
Deaktivirani korisnik
7.12.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
istina, dnk je tocna, e sad ostaje jos mogucnost da mozda netko nije namjestio rezultate, danas je sve moguce.
S1
SaŠa_1
7.12.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Alex moguce je naravno. no mislim ako su radjeni u njemackoj da je mogucnost namjestanja svedena na minimum. mislim da njemci sebi nebi dozvolili šarlatanstvo n
i u kojem smislu
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
7.12.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Sasa, slazem se s tobom, ali zaista covjek vise ne moze nikomu ni icemu olako vjeroavati.
S1
SaŠa_1
7.12.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
u pravu si. razgovaram jednom prilikom sa jednim albancem koji zivi u njemackoj.radilo se o automobilu. kupio on BMW 5 star 4 god. presao 140.000 .ja mislio seb
i kupit slican pa ga pitam za auto kucu u Stuttgart gdje je on kupio svog. hahaha.kaze mi nemas pojma koje malverzacije se rade tamo.previse je balkanaca gore .svasta rekoh
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
7.12.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Sasa, to ti je problem, prica meni jedan covjek koji zivi u okolini Hamburga, kak su mu provalili u kucu, odnesli sef, koji opce ne zna kak su odnesli jel je te
zak sto tona, a policija mu je rekla da nek zapise na vjetar, mi smo imali provalu u kucu u jednom manjem gradu u hr, i iako je rezultat isto "zapisi na vjetar", nasa policiji se bar pokusala trudit i naci pocinitelja, zvali nas par puta, nesto pitali, tako da je ovo zaista zabrinjavajuce sta se dogada u zapadnim zemljama.
Prikaži još ↓
u1
udbaš_1
7.12.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
99.9999999999999999999 % DA je nalaz izmanipuliran !!!!
Julian Assange
7.12.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
hahaha, a nemrem se načudit ovom svijetu... na uvodnom komentaru kad se prvi puta pojavila ova priča sam već spomenuo kako je krajnje neozbiljno ovako medijski
dizat tenzije i od muhe radit slona, jer će posljedice razočaranje biti nemjerljive... i to se vidim desilo... djevojčice se ne mogu pomirit sad da to nisu njihova braća blizanci, pa kako kad su sve novine pisale da jesu... i onda još ovdje ovakvi koentari da je 99,9999% nalaz manilupiran!!!! ma dajte ljudi... pojave se dva blizanca na vratima niotkud i sad su to baš dva blizanca koja su "oteta" ovim roditeljima! bez ijedne druge relevantne indicije... bože što je ovaj svijet lakomislen i podložan manipulaciji!
Prikaži još ↓
S1
SaŠa_1
7.12.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Assange@ reko sam mediji su ovdje najvise zasr...! pa valjda je vidljivo iz mog posta!?. imamo majku koja trazi svoje dijete ili djecu sto je samo po sebi delik
atno.pa onda ako je ta majka malo labilnijnih stavova sto nije za cuditi jer je jeli majka evo nam plodnog tla za "bombu" . mislim da su mediji trebali NAKON ishoda ma kakav on bio pruziti nam vijest a ne napraviti "show" koji su napravili. naravno da "gluposti" pricam reci ce zurnalisti pa kako bi prodavali svoje uratke.nemilosrdan do boli je ovaj zivot. za drugi pricekajmo
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .