Na portal se također možeš prijaviti i
putem svog Facebook ili Google računa.
ili Prijava Prijavi se
Najnovije vijesti iz Hrvatske i Svijeta na 24sata
0 komentara

Upišite malu školu kuglanja ili pođite na terapijsko jahanje

U novom najboljem vodiču za djecu očekuju vas mnogobrojne kreativne i poučne radionice, zanimljive predstave, ali i puno smijeha uz animirane crtane filmove

Goran Jakuš/Pixsell
Foto: Goran Jakuš/Pixsell
0 komentara

PETAK 9. 1.

ZAGREB 

Vesela radionica Igrajmo se zajedno!;13:00; besplatno; Knjžnica Gajnice, Gajnice 15 

Predstava Ribar Palunko i njegova žena; 11:00; besplatno; Gradsko kazalište Žar ptica, Bijenička 97

Predstava Janko i čarobni grah; 17:30; besplatno; Gradsko kazalište Žar ptica, Bijenička 97

Kreativne radionice na temu Šume Striborove; 10:00; Knjižnice grada Zagreba, Starčevićev trg 6

Predstava Ježeva kućica; 18:00; Gradsko kazalište lutaka, Blaža Polića 6

Priča o oblaku za 1,5; 17:00 i 18:30; 35 kn; Kazalište mala scena, Medveščak 2

SAMOBOR

Radionice za djecu Knjižni odmorko;11:00; Gradska knjižnica, Šmidhenova 36

BJELOVAR

Zimski praznici na Dječjem odjelu; 12:30; besplatno; Narodna knjižnica Petar Preradović, Šetalište dr. Ivše Lebovića 9

OSIJEK

Patkica Blatkica za 2+; 18:00; 10 kn; Dječje kazalište Branka Mihaljevića, Trg bana Josipa Jelačića 19

RIJEKA

Predstava Ježeva kućica; 18:00; Gradsko kazalište lutaka, Blaža Polića 6

SPLIT

Pčelica Maja za 3+; 16:00; Centar za kulturu i cjeloživotno obrazovanje Zlatna vrata, Dioklecijanova 7


SUBOTA 10. 1

ZAGREB

Kreativna radionica Zimski bungalov; 10:30; besplatno; Centar za kulturu i obrazovanje Susedgrad, Argentinska 5/I

Predstava Kako živi Antuntun; 11:00; besplatno; Gradsko kazalište Žar ptica, Bijenička 97

Animirani filmovi u MSU: Pčelica Maja i Profesor Baltazar; 15, 16 I 17 sati; Muzej suvremene umjetnosti, Avenija Dubrovnik 17

Otvorenje izložbe Nekad = danas; 11:00; Arheološki muzej, Trg Nikole Šubića Zrinskog 19

Izrada kreativnog kalendara; 16:00; besplatno; City Centar one West, Jankomir 33

Priča o oblaku za 1,5; 10:00 i 11:30; 35 kn; Kazalište mala scena, Medveščak 2

Predstava Debela za 9+; 19:00; 40 kn; Kazalište mala scena, Medveščak 2

VARAŽDIN

Međunarodni dan(i) smijeha; 17:00; Lumini centar, Ulica grada Lipika 15

I ti ljubav nekom daj za 5+; 17:00; Hrvatsko narodno kazalište, Augusta Cesarca 1

OSIJEK

Ah, ta današnja djeca! za 5+; 18:00; 10 kn; Dječje kazalište Branka Mihaljevića, Trg bana Josipa Jelačića 19

RIJEKA

Predstava Ježeva kućica; 11 i 18 sati; Gradsko kazalište lutaka, Blaža Polića 6

SPLIT

Pčelica Maja za 3+; 12:00; Centar za kulturu i cjeloživotno obrazovanje Zlatna vrata, Dioklecijanova 7

Predstava Dvanaest mjeseci za 3+; 11:00; Gradsko kazalište lutaka, Tončićeva 1


NEDJELJA 11. 1. 

ZAGREB

Animirani filmovi u MSU: Pčelica Maja i Profesor Baltazar; 15, 16 I 17 sati; Muzej suvremene umjetnosti, Avenija Dubrovnik 17

Radionice animiranog filma, stripa, knjige snimanja; Centar dječjeg stvaralaštva, Maksimirska 12

Anđeli imaju krila, zar ne? za 5+; 11:00; Gradsko kazalište Trešnja, Mošćenička 1

Izrada snjegovića od voska; 15:30; City Centar one East, Slavonska avenija 11d

Čarobnjak iz Oza; 11:00; 20 kn; Zagrebačko kazalište lutaka, Ulica baruna Trenka 3

VARAŽDIN

Predstava Ježeva kućica za 3+; 10:00; Hrvatsko narodno kazalište, Augusta Cesarca 1

OSIJEK

Mala škola kuglanja za dob 10-15; 17:00; TC Portanova, Svilajska 31a

Predstava Pepeljuga; 10:30; 10 kn; Dječje kazalište Branka Mihaljevića, Trg bana Josipa Jelačića 19

Portoš i četiri čarobna ključa; 11:00; TC Portanova, Svilajska 31a

PAKRAC 

Djedica iza rešetaka; 11:00; Hrvatski dom Dr. Franjo Tuđman, Trg pape Ivana Pavla II 10

SPLIT

Izrada označivača za knjige od papira u obliku vragolastog zeca; 18:00; besplatno; City Centar one, Vukovarska ulica 207


PONEDJELJAK 12. 1. 

ZAGREB

Otvorenje dvorane za terapijsko penjanje; 17:00; Udruga za terapijsko penjanje Osmijeh, Škorpikova 11

Izložba Zagrebačke njuške; Dječja knjižnica Marina Držića, Avenija Marina Držića 10


UTORAK 13. 1. 

SAMOBOR

Dječak Mravac, 17:00; Pučko otvoreno učilište, Trg Matice hrvatske 3

VARAŽDIN

Lumini speakaonice za dob 3-7; 18:00; besplatno; Lumini centar, Ulica grada Lipika 15

RIJEKA

Mala tijela Sunčevog sustava; 18:00; Astronomski centar, Sveti Križ 33

ZADAR

Radionica Svemir za klince; 18;00; besplatno; Tempero, Vukovarska ulica 6A


SRIJEDA 14. 1. 

VARAŽDIN

Lumini speakaonice za dob 3-7; 18:00; besplatno; Lumini centar, Ulica grada Lipika 15

RIJEKA

Interaktivna prezentacija Nebo ispod nas; 18:00; Astronomski centar, Sveti Križ 33

ROVINJ

Dječak Mravac, 17:30; Pučko otvoreno učilište, Trg maršala Tita 3/III


ČETVRTAK 15. 1

SISAK

Informatičke radionice; besplatno;  prijave na 044/521-985; NKČ V. Gotovac, Kranjčevićeva 8

RIJEKA

Povratak na Mjesec - zauvijek; 19:30;  Astronomski centar, Sveti Križ 33

Predstava Ježeva kućica; 18:00; Gradsko kazalište lutaka, Blaža Polića 6


Možda vas zanima i ovo:
Naši partneri pišu
Message