"a Vlatki Peras mora se isplatiti cijeli ugovor." Zato si je Vlatkica povisila placu sa 7000 na 15000 eura, bez odobrenja odbora. Nadam se da ce se to malo procesljati.
Dk
Deaktivirani korisnik
11.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Jeftinije je dinamu isplatit joj otpremninu od milju eura al rijesit se te sukube koja unistava klub..nego ju ostavit i pustit da rastavi klub i razrusi klub sv
ojim igrama..van s Peras hitno
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
11.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Ne nužno otkaz, preraspodjela posla. Stavit je na mjesto spremačice i nek dela.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .