Moramo biti fer i priznati da je hadug maleni provincijski klubić i da nikad neće igrati europu i biti prvak šta je je 💪💪🤣🤣🤣🤣🤣🤣
pt
pomocni tockovi
6.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Hajfuk je isprdak
šk
škorpion1980
6.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Lola, postajes naporan...
LS
Lola Slavonska
6.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Može bit, ali to moraš biti fer i priznati da je hadug maleni provincijski klubić i da nikad neće igrati europu i biti prvak šta je je 💪💪
šk
škorpion1980
6.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Koga briga...
šk
škorpion1980
6.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Lola, pa ne navija za svoje..
VK IVAN
6.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Lola... dosadan si više...baš si 💩 ono stajsko...🤣🤣🤣🤣
VK IVAN
6.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Lola💩💩💩💩
VK IVAN
6.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Mali smeđi💩💩
VK IVAN
6.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Sad čekam da koristiš moj profil i napišeš nešto kontra..🤣🤣🤣🤣 💩💩 obično 😉😉😉
VK lVAN
6.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
I nemoj opet ono da smo magarad za xajduka jer to je ionako istina
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .